Jak vrátit objednávku

V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 1829 občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb.) právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. Nárok máte i v případě, že objednávku učiníte po internetu s osobním odběrem na některé z našich kamenných prodejen.

Pro dodržení lhůty je rozhodující, kdy je odstoupení od smlouvy odesláno. Lhůta pro odstoupení se tak považuje za zachovanou, pokud spotřebitel v jejím průběhu odešle podnikateli oznámení, že od smlouvy odstupuje.

Lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 14 kalendářních dnů, nikoliv pracovních , a začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží spotřebitelem (např. převezme-li si zákazník zboží v pátek, doba pro odstoupení se počítá od soboty včetně).

Zboží odešlete doporučeným balíkem bez dobírky na adresu:

  • Glam
  • Stará cesta 1/2286
  • 37006 České Budějovice

K uspěšnému vyřízení doporučujeme zaslat email na reklamace@glam.cz s informací o číslu objednávky, vypsanými položkami k vrácení a číslem účtu, kam má být částka zaslána.

Při vrácení zboží věnujte, prosím, zvýšenou pozornost balení, aby bylo zachováno v stejném stavu, v jakém jste jej obdrželi. Tento postup umožní, aby další zákaznice mohly z produktu čerpat stejnou radost jako vy. V případě obdržení poškozeného či znečištěného zboží si vyhrazujeme právo snížit vrácenou částku pro obnovu původního stavu. Balte s péčí, například použití odpadkového pytle není vhodné pro kožené kabelky apod.

Pozor! Vrácení může být vyřízeno pouze při zaslání emailu/zprávy/průvodnímu dopisu/vyplněném formuláři s informacemi, co s vrácenou zasilkou máme udělat(zda vyměnit nebo např. vrátit peníze) nebo jinou formou dle volby zákaníka nás informovat. V případě dotazů či při komplikacích zavolejte na naší linku. Vzor odstoupení naleznete zde.

Po uplynutí lhůty 14-ti dní nelze objednávky vrátit.

 

Když to celé zrekapitulujeme, doporučený postup je:

1) Zašlete nám email na reklamace@glam.cz s jednoduchou informací o odstoupením od smlouvy a číslem bankovního účtu.

2) Zabalte položky k vrácení do vhodného obalu a zašlete na adresu : Glam Stará cesta 1/2286 37006 České Budějovice. Do balíku nic netisknete, důležité je, aby jméno na balíku bylo shodné se jménem toho, kdo vytvořil objednávku.

3) Hotovo