Filtrovat produkty

cena
48 €396 €
Výběr značky
Typ
Barva kování
Zobrazuji 1 - 1 z 1 produktů
Náhled: 2 3  |  3 4

Dámská velká oboustranná kabelka s chlupem fialovo - růžová - Dámská velká oboustranná kabelka s chlupem fialovo - růžová -
KÓD: 2+1FREE

Dámská velká oboustranná kabelka s chlupem fialovo - růžová

80 €
Skladem
U vás v úterý 23. 7.

Náš internetový obchod se specializuje pouze na kabelky z pravé kůže. Nejčastěji italské kožené kabelky v zastoupení značky Glamorous by Glam. Exkluzivní pravé italské kůže a zpracování jsou charakteristickými znaky pro kabelky této značky. Pyšní se exkluzivním přívlastkem Made in Italy, jenž zaručuje užití pravé kůže té nejvyšší kvality ze světově uznávaných a vyhledávaných italských koželužen. Kabelce dodávají jedinečný vzhled, ale hlavně ji posouvají o několik tříd výše nejenom po stránce vzhledové, ale sami při dotyku cítíte jemnost a dokonalost, tolik specifickou pro italské zpracování a značku Glamorous by Glam.

Dále pak se zaměřujeme opět na pouze kabelky z pravé kůže od známých světových značek typu CLASS Roberto Cavalli, Guy Laroche Paris, Tru Trussardi, Micheal Kors, apod. Tyto značky mívají v rámci kolekcí či různých řad užité jak pravé kůže, tak i syntetické. Naše zaměření nám nicméně umožňuje vybírat si z každé linie značek pouze ty z pravé kůže.